Akupunktura Bielsko-Biała Lek. Med. Katarzyna Kiecak

Akupunktura

lek. med. Katarzyna Kiecak

O mnie

Jestem lekarzem medycyny, ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w 2006 r. Następnie rozpoczęłam szkolenie w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Bez wątpienia zdobyłam ogromne doświadczenie w pracy z pacjentem na bloku operacyjnym oraz ze względu na charakter pracy w ośrodku, również na oddziale intensywnej terapii.
W czasie szkolenia odbywałam liczne staże, w tym przez rok pracowałam w Addenbrooke’s Hospital, Cambridge w Wielkiej Brytanii, co niewątpliwe było bardzo cennym doświadczeniem. W rezultacie kończąc szkolenie rezydenckie w 2014 roku uzyskałam tytuł specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii zdając europejski egzamin z anestezjologii.

Moje zainteresowanie medycyną naturalną zrodziło się kilka lat temu. Przede wszystkim zgłębiałam leczenie dietą obserwując jej bezsprzeczny wpływ na nasze samopoczucie. Chcąc jeszcze bardziej zagłębić się w medycynę chińską, rozpoczęłam Kurs Akupunktury Klasycznej u lek. med. Michała Richtera, w wyniku którego zdobyłam ogromną wiedzę, a przede wszystkim mnóstwo praktyki w pracy z pacjentami oraz możliwość stosowania akupunktury w nurcie Stems and Branches.

Oczywiście nadal poszerzam swoją wiedzę, w związku z tym regularnie uczestniczę w kursach dotyczących akupunktury i medycyny chińskiej.

Mając duże doświadczenie w pracy z pacjentami, znając ich liczne problemy i wątpliwości uważam, że akupunktura bez wątpienia może towarzyszyć terapii klasycznej, a niejednokrotnie ją zastąpić dając bardzo dobre efekty.

Zapraszam do mojego gabinetu akupunktury.

Kursy


„Kurs Akupunktury Klasycznej” Michał Richter

„Akupunktura Klasyczna – poziom zaawansowany” Michał Richter

„Stems and Branches Acupuncture – Energia urodzeniowa” Michał Richter

„Acupuncture Point’s Energetics – Gallbladder” Tae-Hunn Lee

„Acupuncture Point’s Energetics – San Jiao” Tea-Hunn Lee

Akupunktura Bielsko-Biała Lek. Med. Katarzyna Kiecak

Sheng Akupunktura Bielsko-Biała
Lek. Med. Katarzyna Kiecak
ul. Jana III Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała